ASIR Otoman BIFO – zelená kosmetika pro vaši krásu


Pohodlný otoman BIFO v pěti barevných variantách.

ASIR Otoman BIFO je skvělým doplňkem do každého moderního bytu. Pohodlný otoman v pěti různých barvách můžete použít jako lenošku pro příjemný odpočinek nebo jako místo pro sledování oblíbeného seriálu. Velkorysé rozměry otomanu dávají dostatek místa pro pohodlné ulehnoutí a relaxaci. Zvolte si barvu, která bude odpovídat vašemu interiéru.

Slouží jako pohodlná lenoška pro příjemný odpočinek nebo sledování seriálu.

Nohy i konstrukce otomanu jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva. To zaručuje vysokou pevnost a stabilitu celé konstrukce. Dřevěné nohy jsou pevně ukotveny a dodávají celému otomanu elegantní vzhled. Komfort sedáku zaručuje použití vysokokvalitní pěny o hustotě 28 DNS.

Zvolte kvalitu a pohodlí!

Nohy i konstrukce jsou dřevěné.

Rozměry otomanu jsou 79 x 167 x 100 cm. Hloubka sedu činí 124 cm a výška sedu 41 cm. Otoman se skvěle hodí do interiérů moderního stylu, ale také se dá využít například v kanceláři nebo pracovně. Jeho elegantní provedení se hodí ke každému nábytku.

Konstrukce z bukového dřeva

Objednat si můžete také čalouněné zboží vyrobené na zakázku dle vašich přání. Pokud máte zájem o tuto službu, počítejte s požadavkem na zálohu ve výši 30% z ceny zboží. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat emailem.

Nechte se rozmazlovat zelenou kosmetikou pro vaši krásu v podobě ASIR Otoman BIFO. Vyberte si svoji oblíbenou barvu a užijte si komfortní a elegantní doplněk do vašeho interiéru.

ASIR Otoman BIFO