ASIR Taburet LIVING – modrá barva pro moderní interiéry


ASIR Taburet LIVING – moderní doplněk pro tvůj interiér

ASIR Taburet LIVING je moderní kulatý taburet, který se skvěle hodí pro různé místnosti v domácnosti. Můžeš ho použít jak v obývacím pokoji, tak i v ložnici či předsíni.

Kvalitní materiály pro tvůj pohodlný posez

Tento taburet je vyroben z kvalitního dřeva a vyplněn je kvalitní DNS pěnou, což zajišťuje pohodlný a stabilní posez. Potažen je kvalitní tkaninou v krásné modré barvě, která dodá každému interiéru útulnost a eleganci. Materiál, ze kterého je taburet vyroben, je 100% velvet, což vytváří hebký a decentní dojem. Tkanina je navíc snadno čistitelná, takže se nemusíš obávat, že by se na ní usadily nečistoty.

Praktické rozměry a design pro tvou pohodlnost

Taburet LIVING má praktický kulatý tvar a rozměry, které se skvěle hodí pro různé účely. Průměr taburetu činí 38 cm a výška je 40 cm, takže se skvěle hodí jako doplněk do menších pokojů. Díky svému hezkému designu a decentní modré barvě, vytvoří v každém interiéru harmonický celek a dobře se bude kombinovat s dalšími nábytkovými kusy.

Pokud hledáš moderní taburet do svého interiéru, který bude pohodlný a zároveň praktický, neváhej a pořiď si ASIR Taburet LIVING v modré barvě. Je to ideální doplněk do každé domácnosti a jeho kvalitní materiály zaručují, že si ho užiješ po mnoho let.

ASIR Taburet LIVING

Tento krásný taburet můžeš zakoupit na webu Velký Nábytek za atraktivní cenu. Určitě neváhej a přidej si do svého interiéru kousek, který bude plnit nejen praktickou, ale i estetickou funkci.