Bavlněné povlečení Hector červená – kvalita od BedTex v rozměrech 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Bavlněné povlečení Hector červená – kvalita od BedTex

Oživte si ložnici moderním povlečením

Bavlněné povlečení Hector červená od značky BedTex je jedinečným kouskem, který oživí vaši ložnici. Povlečení má moderní originální vzor, který jistě upoutá pozornost každého návštěvníka vaší ložnice.

Povlečení je vyrobené z příjemné bavlny, která zajistí dokonalé pohodlí při spánku. Bavlna je pro svou měkkost a prodyšnost velmi oblíbeným materiálem při výrobě povlečení.

Dopřejte si luxusní pocit z úžasného povlečení, v kterém se vám bude spát jako v bavlnce. Úžasný pocit měkkosti a kvality vás bude provázet po celou noc.

Povlečení od BedTex dodává ložnici nejen vzorový styl, ale také profesionální zpracování. BedTex garantuje kvalitu svých výrobků, a to v tomto případě zaručuje i kvalitu příze a tkaní, ze kterých je bavlněné povlečení Hector červená vyrobeno.

Souprava obsahuje povlak na polštář o rozměru 70 x 90 cm a povlak na přikrývku o rozměru 140 x 200 cm – ideální pro jednotlivé lůžko.

Koupit povlečení Hector červená na Isolund.cz

Vyberte si z široké nabídky BedTex bavlněného povlečení

V nabídce BedTex najdete mnoho různých modelů bavlněného povlečení. Nabízíme více než 50 různých designů, aby si každý mohl vybrat to pravé pro svou ložnici.

Vyberte si z mnoha různých barev a vzorů, a to ve velikostech pro jednotlivé i manželské postele. BedTex kladně reaguje na požadavky zákazníků a vychází jim vstříc. Uvědomuje si, že komfort spánku je klíčový pro naše zdraví.

V případě zájmu BedTex nabízí také další doplňky jako polštáře, přikrývky a deky. Nabízíme také různé slevy a akce, sledujte nás na našich sociálních sítích.

Další informace najdete na našem webu, kde naleznete širokou nabídku výrobků BedTex.