Bílá Rohová závěsná police BEDORI – Nádherný designový kousek pro vaše interiéry

Bílá Rohová závěsná police BEDORI je skvělým designovým kouskem, který může nádherně ozdobit vaše interiéry. Tato policová jednotka může být velmi praktická pro uspořádání různých dekoračních předmětů, knih, květin a dalších věcí. Bílá barva BEDORI rohové police se hodí do jakéhokoliv interiéru a může tedy být výbornou volbou pro vaši domácnost.

Kvalitní materiály pro dokonalou stabilitu

Rohová police BEDORI je vyrobena z kvalitního lamina s tloušťkou 18 mm a hraněné PVC pásky, která má vysokou odolnost proti poškrábání. Tímto způsobem je zajištěna vysoká kvalita a stabilita této police. Materiál LTD (lamino) je velmi spolehlivý a zajistí, že police bude dlouho trvat.

Rozměry a dodání

Výrobce BEDORI rohové police udává následující rozměry – šířka 25 cm, výška 105,4 cm a hloubka také 25 cm. Tato police může být velmi praktická, protože ji můžete zavěsit na stěnu a ušetřit tak cenný prostor. Dodání tohoto produktu bude v demontu.

Získejte Bedori Rohovou police hned

Chcete si objednat Bedori Rohovou police? Navštivte stránku Vybirejnabytek.cz a jednoduše si ji objednejte. Tato rohová police bude dokonalou volbou pro vaše interiéry a může sloužit jako skvělé úložné řešení. Tak neváhejte a objednejte si ji co nejdříve!

Upozorňujeme však, že na odkaz https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/rohova-zavesna-police-bedori-bila se přesouváte na externí stránky Vybirejnabytek.cz, a proto platí podmínky použití a zásady ochrany osobních údajů této společnosti.

Bedori rohová police