Elegance a praktičnost v jednom – kulatý konferenční stolek Boston 80 cm v černém provedení


Moderní design

Kulatý konferenční stolek Boston 80 cm v černém provedení je moderní kus nábytku, který se vám bude skvěle hodit do vašeho obývacího pokoje. Díky svému kulatému tvaru a minimalistickému designu bude tento stůl perfektní volbou pro každé moderně zařízené bydlení. Navíc se skvěle hodí k nábytku na kovových nožkách nebo k černým kovovým doplňkům, takže si můžete být jisti, že vám tento stůl bude perfektně ladit se zbytkem interiéru.

Kulatý konferenční stolek Boston 80 cm v černém provedení

Praktické využití

Konferenční stůl Boston 80 cm v černém provedení je nejen krásný, ale také velmi praktický kus nábytku. Díky svému kulatému tvaru je ideální pro společenské posezení s rodinou nebo přáteli, ale zároveň se hodí i jako pracovní stůl pro práci na notebooku. Jeho 80 centimetrový průměr zajistí dostatek prostoru pro vaše potřeby a zároveň nezabere až tak moc místa v místnosti.

Detail kulatého konferenčního stolu Boston 80 cm

Kombinace s menším stolem

Pokud chcete svůj obývací pokoj obdarovat ještě více stylovými kousky, můžete si k tomuto stolu pořídit i menší konferenční stůl Boston s průměrem 50 cm. Obě stolky tak spolu tvoří zajímavou kompozici a zároveň vám poskytnou dostatek prostoru pro různé aktivity v místnosti.

Kulatý konferenční stolek Boston 80 cm v černém provedení
Kombinace kulatých konferenčních stolů Boston 80 cm a 50 cm