Hoorns Hnědý jasanový TV stolek Gravia – luxusní kousek pro moderní domácnosti, rozměry 150 x 44 cm

Designový TV stolek Gravia z jasanového dřeva mořeného v odstínu espresso od značky Hoorns je výjimečný kus nábytku inspirován moderními trendy. Charakteristickou vlastností stolku Gravia je moderní design dvířek s žebrovaným vzorem se zavíracím systémem Soft close. Hřejivý vzhled stolku Gravia skvěle zapadne do interiérů ve skandinávském a rustikálním stylu.

Stolek disponuje úložným prostorem šesti polic, což umožňuje pohodlné a přehledné uskladnění Vašich elektronických zařízení a dalších věcí. Vzhledem k rozměrům 150 x 44 cm může tento stůl sloužit i jako krásný dekorativní kousek Vašeho interiéru.

Luxusní kousek pro moderní domácnosti

Při návrhu a výrobě TV stolku Gravia z jasanového dřeva se značka Hoorns zaměřila na kvalitu a moderní design. Stůl tak splňuje náročné požadavky zákazníků, kteří hledají nejen funkční, ale také krásný a vkusný nábytek pro svou domácnost.

Zapadněte styl Gravia do Vašeho interiéru

Stolky ze série Gravia jsou moderní a vkusné kousky nábytku, které se skvěle hodí do nápaditých a originálních interiérů. Pokud máte rádi skandinávský nebo rusticální styl, neodoláte pohlednému a funkčnímu designu TV stolku Gravia.

Chcete-li si pořídit tento kousek nábytku pro svůj interiér, můžete si ho objednat online na www.maliboo.cz. Na této internetové stránce najdete také další produkty ze série Gravia, které mohou skvěle doplnit design Vašeho interiéru.

Hoorns Hnědý jasanový TV stolek Gravia

Neváhejte a vylepšete design svého obývacího pokoje nebo ložnice. Se stolkem Gravia z jasanového dřeva získáte nejen krásný a vkusný nábytek, ale také funkční a prostorný úložný prostor pro Vaše oblíbené elektronické zařízení.