Koberec s originálním designem Bonami Selection Dottie v rozměru 160 x 230 cm

Nechte se nalákat na produkty značky Bonami Selection, kterou pro vás na Bonami exkluzivně přinášíme. Mezi jejich společné rysy patří jak precizní pracování, tak i pečlivý výběr kvalitních a zároveň praktických materiálů.

Jedním z nich je i tento moderní koberec z kolekce Dottie, který nenásilně ozvláštní vzhled ložnice nebo třeba obýváku. Jeho polypropylenová vlákna jsou navíc upravena speciální povrchovou úpravou heat-set frisé, která dodá na odolnosti a zároveň jemnosti pro vaše bosé nožky.

O designu koberece

Koberec Bonami Selection Dottie vyniká originálním designem, který do vašeho interiéru vnese něco nového. Velké bílé tečky na tmavě šedém podkladu jsou příjemně hravé a neutrální zároveň, takže se hodí k zařízení téměř jakéhokoli stylu. Rozměry 160 x 230 cm jsou ideální pro prostorný obývací pokoj, ale budou skvěle vypadat i v menší místnosti jako například ložnice.

O práci s materiály

Naše značka Bonami Selection má velký důraz na kvalitu materiálů i zpracování. Pro koberec Dottie byl zvolen polypropylen, což je velmi odolná a praktická vlákna, která dobře odolávají opotřebení a únavě. Díky speciální povrchové úpravě má koberec krásně jemný nádech, takže na něm budou vaše nožky příjemně klouzat. Protože nejde o přírodní materiál, je také snadné jej udržovat čistým a hygienickým.

Doporučení pro údržbu

Abyste si mohli užívat krásu tohoto koberečku co nejdéle, doporučujeme vám dodržovat následující tipy pro jeho údržbu:

  • Pravidelné vysávání: Jde o základní krok při udržování jakéhokoli koberce v čistotě. Postačí vám běžný vysavač s příslušenstvím pro koberce.
  • Čištění skvrn: Pokud se na koberec dostane nějaká skvrna, snažte se ji co nejdříve odstranit. Nejlepší jsou speciální prostředky na čištění koberců, které koupíte v každém supermarketu nebo drogerii. Nechoďte ale s přípravkem na koberce do extrému, abyste nepoškodili vlákna.
  • Profesionální čištění: Pokud vidíte, že je váš koberec po několika letech používání hodně zašpiněný, nebo když máte pocit, že už běžné vysávání nestačí, neváhejte a objednejte si profesionální čištění. Můžete také využít služby koberčové firmy, která si našeptá koberec přímo u vás doma.

Upozornění: S ohledem na výrobní proces se výsledný design může lehce lišit od ilustračních fotografií. Pokud máte jakékoliv dotazy k tomuto produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem a poradíme, jak nejlépe využít tento krásný koberec v vašem interiéru.

Neváhejte a nakupujte u nás online na www.nabyteklevneji.cz a užijte si krásu designového koberečku Bonami Selection Dottie!