Kos na prádlo SONGMICS LILI 90 L v hnědé barvě – prémiový design a prostorem šetřící řešení

Vkusný koš na prádlo můžete umístit do koupelny nebo ložnice, dá se ale využít i jako úložný prostor pro hračky v dětském pokoji. Díky svému minimalistickému vzhledu a jednoduchému provedení ho můžete kombinovat s jakýmkoli interiérem a stylem.

Kos na prádlo SONGMICS LILI 90 L v hnědé barvě

Praktické řešení pro vaši domácnost

Prádlo se v každé domácnosti hromadí a vyžaduje pravidelnou údržbu. S prémiovým košem na prádlo SONGMICS LILI 90 L ušetříte nejen prostor, ale i svůj čas. Při návrhu tohoto produktu byla kladena důraz na kvalitu a praktičnost.

Snadné přemisťování prádla

Koš na prádlo má rozměry 46 x 33 x 60 cm a váží pouze 4,2 kg, díky čemuž je snadné ho přenášet. Pokud chcete prádlo přemístit, jednoduše vyjměte pytel a přeneste ho na jiné místo.

Kos na prádlo SONGMICS LILI 90 L v hnědé barvě - pytel na prádlo

Vysoká nosnost a kvalitní materiál

Koš na prádlo SONGMICS LILI 90 L má maximální nosnost 25 kg, takže bez problému pojme veškeré vaše prádlo. Je vyroben z plastových vláken a železné konstrukce, což zajišťuje jeho kvalitu a dlouhou životnost.

Objednejte si koš na prádlo SONGMICS LILI 90 L hnědé barvy!

Zkuste si prádlo ukládat do tohoto elegantního koše na prádlo a uvidíte, jak se vám ušetří místo a čas. Koš na prádlo SONGMICS LILI 90 L v hnědé barvě je k dispozici na našich stránkách www.isolund.cz za skvělou cenu.