Koupelnová skříňka Ravak Classic II – vysoká, bílá lesk – rozměry 40x160x26 cm (X000001474)

Koupelnová skříňka Ravak Classic II je velmi elegantní a moderní koupelnový nábytek, který se skvěle hodí do každé koupelny. Tato vysoká skříňka disponuje s výškově nastavitelnými poličkami v horní i dolní části, což umožní optimalizovat úložný prostor dle potřeby.

Ergonomický design pro pohodlný úchop

Vysoká skříňka s ergonomickým vykrojením pro pohodlný úchop dvířek nabízí nejen prostor pro skladování, ale také pracuje s příjemným designem koupelny. Skříňka však kromě toho nabízí i další nádherný prvek – její bílý lesk. Díky tomu působí velmi elegantně a čistě a dokáže tak interiér koupelny v mnoha ohledech obohatit.

Koupelnová skříňka Ravak Classic II - vysoká, bílá lesk

Kompaktní designový celek

Vysoká skříňka Ravak Classic II se pyšní rovněž tím, že dokáže všechny prvky nábytku pro koupelny – jako jsou umyvadla, zrcadla, ale i sprchové kouty a další – sladit do krásného celku. Vysoká skříňka nabízí množství úložného prostoru, a tak ji lze považovat za praktický doplněk koupelny.

Pokud máte zájem o tuto koupelnovou skříňku, můžete ji objednat na atcomplet.cz. Tato nabídka je zajímavá především pro ty, kteří hledají koupelnový nábytek pro novou koupelnu, ale také pro ty, kteří plánují rekonstrukci a hledají nové prvky pro svou koupelnu.