Krásný kameninový květináč ø 10 cm od Bitz


Okouzlující květináč Bitz Jungle pro vaše bylinky a pokojové rostliny

Nechte vaše rostliny skvostně vyniknout s pomocí tohoto nádherného kameninového květináče od značky Bitz Jungle. Tento květináč je vyroben z kameniny, zářivost které navíc umocňuje vrstva reaktivní glazury. A jako bonus je přidán ladící podtácek, který nejen poslouží jako zásobník vody, ale také se postará o to, aby přebytečná voda neprotekla do okolí.

Kamenina – oblíbený materiál pro květináče

Kamenina je oblíbeným materiálem pro výrobu květináčů, protože je velice pevná, odolná a dokáže dlouho vydržet. V případě Bitz Jungle kameninového květináče ø 10 cm získává kamenina navíc nový rozměr díky reaktivní glazuře, která dodává nádherný lesk a prohlubuje barevné tóny.

Glazura na kamenině nejen zlepšuje vzhled květináče, ale také zvyšuje jeho trvanlivost. Povrchová úprava umožňuje snazší čištění a udržování květináčů v ideálním stavu.

Podtácek, který vás nezklame

Ladící podtácek zajišťuje, že přebytečná voda z vašich rostlin nespadne po okraji květináče a nezanechá nevzhledné skvrny na podlaze nebo stole. Podtácek má dostatečně velký objem a zvládne tak zásobování vašich rostlin vodou bez nutnosti častého přidávání vody.

Navíc, ladící podtácek má stejný design jako hlavní květináč. To znamená, že celkový dojem z vaší zeleně bude působivý a harmonický.

Nevšední design květináčů od Bitz Jungle

Bitz Jungle je značka, která se nebojí neobvyklých a zarážejících designů. Navrhuje květináče, které jsou více než jen obyčejné podložky pro květiny – jsou to elegantní, stylové kusy, které okouzlí každého.

Květináč Bitz Jungle ø 10 cm je vynikajícím příkladem detailní práce a neotřelého designu. Je to dokonalý doplněk pro váš interiér nebo exteriér, který napomůže k vytvoření ideální atmosféry pro vaše bylinky a rostlinky.

květináč Bitz Jungle

Chcete-li si zakoupit kameninový květináč ø 10 cm od Bitz Jungle, navštivte prosím následující odkaz: www.srovnavacnabytku.cz/produkt/kameninovy-kvetinac-o-10-cm-bitz.