Levá rohová sedací souprava SIBER v barvě Nube 03

Sedací souprava SIBER nabízí dostatečný prostor na sezení i příležitostné přespaní, souprava má i úložný prostor. Tuto moderní rohovou sedací soupravu můžete umístit do obývacího pokoje, nebo do pokoje pro hosty. Vypadá nejen krásně, ale je také velmi pohodlná.

Popis produktu

je vyrobena z kvalitních materiálů. Potahová textilie je snadno omyvatelná a odolná vůči poškození. Souprava se skládá z levé části a pravé části rohové sedačky, které jsou propojeny třetí částí, v této části má sedací souprava úložný prostor.

souprava SIBER

je vhodná pro každého, kdo hledá kvalitní a moderní nábytek. Nabízí dostatečný prostor na sezení pro více osob, takže se hodí nejen pro rodinné soužití, ale i pro přijímání hostů. Kromě toho, že se na ní pohodlně sezení, je také možné na ní příjemně přespat.

Úložný prostor

Rohová sedací souprava SIBER není jenom prostorově velkorysá a pohodlná – má také prostor pro ukládání. Skrytý úložný prostor v jedné z částí sedací soupravy vám nabídne praktický úložný prostor pro nejrůznější předměty.

úložný prostor

je tedy nejen stylovým, ale také praktickým doplňkem do vašeho interiéru.

Závěr

Pokud hledáte moderní a kvalitní rohovou sedací soupravu, která nabídne dostatek prostoru na sezení i příležitostné přespání a zároveň bude mít úložný prostor, souprava SIBER v barvě Nube 03 je pro vás to pravé. Navíc ji můžete zakoupit online na adrese https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-siber-leve-provedeni-barva-nube-03 a snadno si ji tak dopravit až domů.