MARIONET botník s třemi výklopy – dokonalé řešení pro uložení obuvi!

Chystáte se na nákup nového botníku, ale nevíte, který vybrat? Pokud hledáte kvalitní a prostorný botník, který dokáže pojmout i větší počet párů obuvi, můžeme vám vřele doporučit MARIONET botník s třemi výklopy.

Barva: dub monastery

Tento botník má nejen moderní a stylový vzhled, ale také vysokou kapacitu pro uložení bot. Každý z výkopů disponuje jednořadým prostorem pro umístění bot a výklopy umožňují snadný a rychlý přístup k obuvi.

Rozměry (šxvxh): 70 x 120 x 17 cm

Botník se skvěle hodí do předsíně nebo šatny a díky rozměrům 70 x 120 x 17 cm ho snadno umístíte i do menších prostor. Kokpit na boty má neuvěřitelně velkou kapacitu pro uložení a dokáže pojmout i větší počet párů bot.

Materiál: LTD

Kvalitní materiál LTD zajistí, že botník vydrží opravdu dlouhou dobu a bude vypadat jako nový. Navíc se snadno udržuje, takže si nemusíte dělat starosti s údržbou.

Je tento botník to, co hledáte? Chcete si ho objednat? Tak neváhejte a klikněte sem. Na této stránce získáte další informace o tomto výrobku a můžete si ho snadno objednat.

Dodání v demontu.

Botník se dodává v demontu, ale není se čeho bát. Sestavení botníku je velmi jednoduché a díky přiloženým instrukcím se s ním zvládne každý. Pokud byste měli při sestavování nějaké potíže, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu, která vám ráda poradí.

Záruka 5 let.

Abychom dokázali, že jsme si jisti s kvalitou našeho produktu, nabízíme na něj záruku 5 let. To je dostatek času na to, abyste si mohli vyzkoušet, jak spolehlivý a praktický tento botník je.

MARIONET botník

Závěr

Suma sumárum: Pokud hledáte prostorný a kvalitní botník, který dokáže pojmout větší množství bot a zároveň se skvěle hodí do moderního interiéru, můžete s klidem sáhnout právě po MARIONET botníku s třemi výklopy. Navíc díky záruce na 5 let si můžete být jisti, že se jedná o produkt, který vydrží opravdu dlouhou dobu.