Módní koberec Asiatic Carpets Linear Multi s rozměry 160 x 230 cm


Výrazné geometrické tvary a pastelové barvy

Propojení pastelových barev a výrazných geometrických tvarů. V tomto duchu tvořili designéři anglické značky Asiatic Carpets tento koberec, který stylově doladí váš interiér. Trendy vzhled doplňuje také pečlivé zpracování z kvalitních tkanin. Už víte, kam si koberec umístíte?

Základní informace o koberci

Velikost koberce: 160 x 230 cm

Materiál: Vrstva: 84% bavlna, 16% polyester; Spodní část: 100% přírodní juta

Typ: Ručně tkaný

Doporučený způsob čištění: Savování, profesionalita doporučena

Původ: Indie

Barva: Pastelová modrá, růžová, žlutá, bílá a šedá

Umístění koberce v interiéru

Kam si umístíte tento nádherný kus? Pastelové barvy a výrazné geometrické tvary jsou velmi moderní a vkusné. Proto lze tento koberec snadno zkombinovat s různými styly interiéru. Skvěle se bude hodit do moderního bytu s minimalistickým nábytkem, ale také do vintage interiéru s nápaditými prvky.

Jak koberec vyčistit a udržet

Pro udržování koberce se doporučuje pravidelné savování a omezení znečištění. Tento koberec je vhodný spíše pro méně frekventovaná místa v případě, že se bude používat na zeměpisných územích s vysokou kvalitou vzduchu. V případě silného znečištění je doporučeno použití profesionálního čističe koberců.

Pečlivě zpracovaný koberec

Tento koberec od značky Asiatic Carpets je pečlivě zpracován z tkanin nejvyšší kvality, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Spodní část je vyrobena z přírodní juty, což zajišťuje stabilitu a odolnost koberece proti skluzu.

Asiatic Carpets Linear Multi

Pro více informací a pro koupi tohoto módního kusu, navštivte stránky Asiatic Carpets Linear Multi koberec