Nová sprchová zástěna Walk-in 140 cm s netradičním designem SAT

Chystáte se renovovat koupelnu nebo stavebně upravovat nový byt a hledáte moderní prvek do sprchového koutu? Pokud ano, jistě vás zaujme nový produkt od společnosti Isolund – sprchová zástěna Walk-in SAT.

Nová sprchová zástěna Walk-in 140 cm s netradičním designem SAT

Design

Tento model sprchové zástěny se od ostatních modelů liší hned několika prvky. Jednou z nejvýraznějších změn je její design – celá zástěna je v černé barvě a je opatřena dekorem kouřového efektu, který dodává celému koutu na eleganci. Díky netradičnímu vzhledu bude tato sprchová zástěna jistě velmi vyhledávaným produktem mezi milovníky moderního designu.

Funkce

Předností této novinky je rovněž její velmi praktický vzhled. Výplň je totiž z neprůhledného skla, takže poskytuje dostatek soukromí, zároveň však neuzavírá prostor tak, jako to dělají jiné modely sprchových zástěn. Díky zavětrování takový problém určitě nevznikne. Sprchová zástěna Walk-in 140 cm s netradičním designem SAT má otočnou stěnu a panty, díky čemuž se velmi snadno ovládá. Produkt je vhodný pro koupelny menších rozměrů či pro tuto oblast větší šikovnosti.

Hygienické vlastnosti

Další výhodou a mnohdy klíčovým faktorem při volbě sprchové zástěny je její údržba. U tohoto produktu se nemusíte bát, že se voda a usazeniny z ní jen tak neodstraní. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Tento fakt může být rozhodujícím argumentem v případě, že si nechcete zbytečně utahovat se údržbou zástěny.

Specifikace a orientace

Sprchová zástěna Walk-in 140 cm s netradičním designem SAT je k dispozici jako pevný systém nelze otevřít. Produkt je vhodný jak pro levou, tak pravou orientaci. Pokud bude tento kousek vhodný do vaší koupelny, můžete si ho objednat na stránkách výrobce Isolund.

Nová sprchová zástěna Walk-in 140 cm s netradičním designem SAT

Tuto krásnou sprchovou zástěnu najdete na stránkách výrobce na této adrese. Vyberte si ji a nechte vaši koupelnu zazářit moderním stylem.