Nový červený úložný box s vysouvacím LEGO® šuplíkem!


Nový červený úložný box – zábavné uklízení

Nový červený úložný box s vysouvacím LEGO® šuplíkem – to je zkrátka neodolatelná kombinace. Děti se budou chtít hrát stále dokola, a když už se jednou dostane na řadu uklízení, není to pro ně tak velká otrava jako obvykle.

Obří LEGO® kostka – magický box na hračky a další drobnosti

Všichni dobře víme, že děti se rády hrabou v krabicích s hračkami. Jenže co když ty krabice jsou nudné a bez fantazie? Nový červený úložný box s vysouvacím LEGO® šuplíkemmění věc – najednou máte v místnosti obrovskou kostku, kterou je možné poskládat jako větší stavebnici nebo ji použít jako skvělé úložiště. Do boxu se vejdou malé hračky, potřeby na kreslení, sbírka známek – prostě všechno, co chcete schovat a udržet na jednom místě.

Ukažte svým dětem, že i uklízení může být pořádná zábava.

Když se sejdou různobarevné boxy…

Obohatit pokojíček dětí o další nový červený úložný box určitě stojí za to. Představte si ale místnost, ve které jsou vedle sebe různobarevný box. Takový pokojíček se stává jakousi stavebnicí v reálném životě.

Nezapomeňte si namíchat více boxů různých barev a velikostí.

Pokojíček vašich nejmenších se pak promění na jednu velkou stavebnici.

Zaměřte se na nový úložný box s vysouvacím LEGO® šuplíkem

Chtěli byste se podívat, jak box vypadá? Podívejte se na něj na našem e-shopu. Zde najdete také další barevné varianty téhož boxu – modrý, zelený, žlutý a oranžový. Vyberte si ten, který se nejlépe hodí do vašeho domova a přineste tak trochu zábavy do chvílí, když se děti budou muset věnovat úklidu.