Regál UWARA VI v dubu jasném/bílé/tyrkysově – dokonalé prostorové řešení!

Regál se zásuvkami, dub jasný/bílá/tyrkys. Regál je ze sektorové řady, která se vyznačuje netradičním zpracováním barev a originalitou úchytů. Tento styl nábytku zaujme každou mladší generaci.

Tento nábytek je dokonalým řešením pro každý mladší pokoj, studentskou garsonku i kancelář. Regál je vyroben z kvalitní LTD desky hraněné ABS lištou a přichází s barevnými čely zásuvek v barvě dub jasný/bílá mat. Úchytky jsou v barevné kombinaci tyrkys/bílá, což dává regálu nejen originalitu, ale také moderní nádech. Regál UWARA VI se skládá ze tří polic a dvou zásuvek umístěných ve spodní části.

Sektorový nábytek s nekonečnými možnostmi

Regál UWARA VI je jen jednou z mnoha možností, jak si sestavit svůj dětský pokoj, studentskou garsonku či kancelář. Sektorový nábytek této řady je navržen tak, aby si každý zákazník mohl sestavit interiér podle svých představ a potřeb. Můžete tak využít široký výběr regálů, skříní, psacích stolů, nočních stolků, komod a dalších prvků, které se budou perfektně doplňovat.

Barva a materiál

Regál UWARA VI je dostupný v barvě dub jasný/bílá/tyrkys. Tento styl nábytku je vyroben z lamina LTD, což je kvalitní materiál. Regál tak vydrží mnohem déle a bude vypadat jako nový i po mnoha letech používání.

Specifikace regálu UWARA VI

  • Výška: 190 cm
  • Šířka: 40 cm
  • Hloubka: 40 cm
  • Barva: dub jasný/bílá/tyrkys
  • Materiál: LTD (lamino)
  • Dodáváno v demontu.
  • Záruka: 24 měsíců.

Neberte na lehkou váhu výběr nábytku do Vašeho prostoru. Je třeba vybrat takový, který bude nejen vkusně vypadat, ale také naprosto praktický a funkční. Pokud hledáte originální řešení, které uchvátí Vaši mladší generaci, regál UWARA VI v barvě dub jasný/bílá/tyrkys je tím pravým řešením. Klikněte zde a objednejte si tento regál již dnes.