Rohová sedací souprava BRETAN v pravém provedení s materiálem Nube 40


Moderní a pohodlná sedací souprava do vaší obývacího pokoje

Rohová sedací souprava BRETAN je moderní kus nábytku pro váš obývací pokoj, který dodá vašemu interiéru nejen eleganci, ale i komfort. Rohový design a prostorová konstrukce umožňují pohodlné užívání s přáteli a rodinou, ať už při sledování televize nebo při posezení s hosty.

Kvalitní materiály, ze kterých byla tato sedací souprava vyrobena, ji dělají velmi odolnou a dlouhodobě udržitelnou. Materiál Nube 40, který je v tomto provedení použit, si zachovává svůj estetický vzhled a zároveň odolává opotřebení.

Otomana a nastavitelné zádové opěrky jsou dalšími prvky, které k této sedací soupravě patří a zároveň dodávají extra pohodlí. Otomana umožňuje pohodlné roztažení nohou a relaxaci po náročném dni. Nastavitelné zádové opěrky pak umožňují přizpůsobit si sedací polohu podle vašich momentálních potřeb.

Kde si můžete sedací soupravu BRETAN zakoupit?

Pokud vás tato moderní rohová sedací souprava zaujala a rádi byste ji měli ve vašem obývacím pokoji rovněž, máte možnost si ji zakoupit na www.nabytekhned.cz. Na jejich stránkách najdete širokou škálu nábytku pro váš domov od více než 100 světových výrobců. Navíc získáte zdarma dopravu na všechny produkty v hodnotě od 5 000 Kč. Tak neváhejte a svůj obývací pokoj zkrášlete touto moderní a pohodlnou rohovou sedací soupravou!

Rohová sedací souprava BRETAN
Detail zádových opěrek