Šedý závěs do dveří o rozměru 200×90 cm od firmy Maximex

Nejen, že dokáže v mžiku zkrášlit vzhled vašeho interiéru, zároveň poskytuje také spolehlivou ochranu před otravným létajícím hmyzem. Řeč je o tomto závěsu do dveří od značky Maximex, který lze jednoduše upevnit pomocí dodané samolepící pásky. Díky polyesterovému materiálu se navíc velmi snadno udržuje.

Proč byste si měli pořídit právě tento závěs? Jestliže chcete chránit své bydlení nejen před hmyzem, ale i před prachem či zvuky, je závěs do dveří značky Maximex tou nejlepší volbou. Jeho velikost (200×90 cm) je dostatečně velká na to, aby zakryla i větší dveřní otvor, a přitom nebrání průchodu osobám či zvířatům. Šedá barva se navíc dokonale hodí k většině interiérových stylů.

Dobré vědět

Velikost závěsu lze v případě potřeby velmi snadno upravit pomocí nůžek. Pokud tedy máte speciální rozměry dveří, nemusíte se obávat, že by se závěs na ně nevešel. Stačí si ho jednoduše zkrátit.

Šedý závěs do dveří od firmy Maximex

Udržování závěsu je naprostá hračka. S polyesterovým materiálem nebudete mít žádné starosti s praním ani žehlením. Stačí jej jednoduše otřít vlhkým hadříkem a je jako nový. Rozhodně tak ušetříte spoustu času a energie.

Kde získat tento šikovný závěs?

Potřebujete-li spolehlivý závěs do dveří, nemusíte hledat dál. Na adrese www.isolund.cz naleznete tento praktický kousek od firmy Maximex za velmi příznivou cenu.

Šedý závěs do dveří od firmy Maximex

Zakoupíte-li tento závěs, získáte nejen vynikající produkt, ale také skvělou zákaznickou podporu. Isolund totiž nabízí možnost vrácení zboží do 14 dnů od doručení a kromě toho garantuje rychlou a spolehlivou dopravu přímo k vám domů.