Stojací lampa Insolva – elegantní kousek od Moebel Living v kovovém provedení

Stojací lampu Insolva si zamilujete na první pohled! Z kovové podnože vede pět tenčích, které jsou zakončené vlastním stínidlem a můžete je libovolně natáčet. Díky flexibilitě lampy Insolva tak docílíte perfektního osvětlení v jakékoli místnosti.

Pozn.: Dodávka bez žárovek.

Elegantní a nadčasový design

Lampa Insolva je naprosto unikátním kouskem, který se vyjímá svým elegantním a nadčasovým designem. Základna je vyrobená z kovu, který vám umožní snadné čištění a údržbu.

Flexibilita pro dokonalé osvětlení

Světlo můžete díky pěti zakončeným stínidlům libovolně natáčet, dokud nenajdete dokonalé osvětlení pro váš interiér. Stojací lampa Insolva se tak stane neodmyslitelnou součástí jakéhokoli prostoru.

Stojací lampa Insolva

Bezstarostný nákup

Stojací lampa Insolva je vyráběna kvalitními materiály, což zaručuje dlouhou životnost. Navíc si můžete být jisti bezpečným nákupem na našem eshopu. Pokud však s produktem nebudete spokojeni, máte možnost ho bez problémů vrátit.

Údržba stojací lampy Insolva

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Zde si můžete zakoupit stojací lampu Insolva a získat tak stylový a funkční kousek do vašeho interiéru.