Stylová měděná závěsná lampa TooLight La Belle XII

Chcete do své domácnosti pořídit nějaké osvětlení, které bude tím hlavním a nabídne prostoru dostatek světla, které můžete doplnit sekundárními kousky? Hledáte-li zajímavý vzhled, pak je závěsná lampa La Belle tou pravou. Disponuje jednoduchým stínidlem a propracovanou konstrukcí s jemnými propletenými drátky. Vše má nádech francouzského stylu, který je v mnoha interiérech oblíbeným doplňkem.

Základní informace o lámce

Závěsná lampa La Belle je vyrobená z pevného a odolného kovu, který propůjčí konstrukci dlouhou životnost a eliminuje drobné oděrky a škrábance. Stínidlo je ze skla s jemným nádechem zlatavé barvy. Konstrukce svítidla kombinuje měděné a zlatavé odstíny. Využít můžete také moderní žárovku, která nabízí viditelná vlákna čímž doladí osvícení k absolutní dokonalosti, není však součástí balení.

Specifikace produktu:

  • Propracovaná konstrukce ve francouzském stylu
  • Svítidlo s nádechem zlatavé barvy
  • Nadčasový vzhled

Závěsná lampa La Belle

Ta vaše obývák nebo jídelna už potřebuje cosi, co dodá prostoru to správné osvětlení a též zajímavý a moderní design. Závěsná lampa La Belle od značky TooLight vám může být inspirací. Tato měděná lampa v jednoduchém a přesto propracovaném designu má nádech francouzského luxusu, který bude skvěle ladit s vaším interiérem. Využijte této lámpy a přeměňte místnost v útulné prostředí pro rodinné posezení s atmosférou jednoduchého francouzského venkovského stylu.

Nejdůležitější vlastnostmi této závěsné lampy TooLight La Belle jsou její rozměry a výkon. Lze ji lehce umístit do mnoha místností, zejména v obývacím pokoji, jídelně nebo v hallu. S jednou velkou žárovkou s viditelnými vlákny vytvoří dostatek světla pro tyto prostory.

Charakteristické rysy produkty TooLight La Belle:

  • Luxusní francouzský styl
  • Jemné drátky v měděném provedení
  • Stínidlo z plochého skla
  • Napájení kabelem, délka 120 cm

Měděná závěsná lampa

Tento kus závěsného osvětlení dostal hodnocení dobré od většiny zákazníků, což znamená, že nabízí dobrý poměr kvality a ceny. Cena není nijak přesvědčivá, ale stále je to zaplaceno za vzorec kvality, luxusu a trvanlivosti. Závěsná lampa La Belle značky TooLight je právem atraktivní volbou, pokud je vaším cílem měnit vzhled vašeho interiéru.

Nakupujte tuhle stylovou měděnou závěsnou lampu La Belle od značky TooLight prostřednictvím interierio.cz a přidejte k domácímu vybavení luxusní kousek, který okouzlí všechny vaše návštěvy.