Tmavě červený ubrus AmeliaHome Gaia Claret – luxusní doplněk pro vaši tabuli!

Oblečte svůj stůl do nového kabátu s tímto elegantním ubrusem od značky AmeliaHome, který využití najde i při slavnostnějších hostinách. Ubrus Gaia Claret je vyroben z kvalitního materiálu, který lze snadno udržovat a je velmi odolný vůči používání. K mání je v několika rozměrech, takže si můžete vybrat ten nejlepší právě pro váš stůl.

Ubrus AmeliaHome Gaia Claret – detaily

Oblečení stolu do nového, špičkově vyrobeného ubrusu, může být krokem k dokonalé atmosféře pro vaše hosty. Ubrus AmeliaHome Gaia Claret jako by byl vytvořen pro ty, kteří chtějí své hosty obklopit luxusem a elegancí. Toto červené plátno s květinovým vzorem dokáže okamžitě proměnit prostor a vytvořit atmosféru, která udiví a okouzlí. Tento ubrus je připraven přinést nevšední zážitek z prožitého jídla, neboť vyladí interiér vaší kuchyně a vytvoří tak dokonalý celek.

Díky kvalitnímu provedení v rámci zaměření na detaily a zpracování, se toto plátno stane vynikajícím způsobem, jak dokreslit atmosféru vašeho setkání a posuv si ho o úroveň výše. Bez ohledu na to, zda se chystáte na rodinnou oslavu, nebo máte v plánu přivítat svého šéfa ke společnému obědu, ubrus AmeliaHome Gaia Claret pomůže k dosažení ideální atmosféry pro bezvadné domácí posezení.

Udržování ubrusu AmeliaHome Gaia Claret

Jestliže vás zaujal tento luxusní ubrus, rozhodně nezapomeňte, že by měl být udržován v perfektním stavu. Naštěstí, či možná naopak, udržování tohoto ubrusu není nijak složité, a je velmi snadné udělat z něj dlouhodobého partnera vašeho stolu. Stačí ho pouze prát v teplotě 30 stupňů a následně ho žehlit při teplotě maximálně 110 stupňů. Díky jemným látkám, z nichž je ubrus vyroben, se může snadno zvrásnit, proto je nutné ho po několika praních vyrovnat a vodorovně uskladnit.

Pokud byste si přáli mít doma tento luxusní ubrus, nemusíte nikam chodit. Stačí si ho objednat přes tento odkaz: Tmavé červený ubrus AmeliaHome Gaia Claret – 140 x 220 cm a už si je můžete užít

Oblečte svůj stůl do dokonalosti

Závěrem bychom vám chtěli ještě připomenout, jak důležité je mít dokonalý stůl pro dokonalou večeři. Nepodceňujte role, kterou hrají drobnosti jako exkluzivní ubrus od AmeliaHome, protože právě s nimi dokážete stůl oživit a posunout ho na novou úroveň. Také proto, aby mohla vaše hostina oplývat nejen skvělým jídlem, ale i dokonalou prezentací jednotlivých pokrmů.

A máte-li radost z každodenního stolování, rozhodně si nechte ujít příležitost okořenit provoz na vašem stolu o něco luxusnějším, jako je ubrus AmeliaHome Gaia Claret.

Ubrus AmeliaHome Gaia Claret
Ubrus AmeliaHome Gaia Claret