Zahradní sklápěcí židle Ambia Garden v kovovém provedení s textilními sedáky a opěrkami

V případě, že hledáte pohodlné zahradní židle, určitě byste měli zvážit Ambia Garden. Tyto židle jsou vyrobeny z kovu a mají textilní sedáky a opěrky. Jsou ideální pro použití venku na terase nebo na zahradě. Pokud si chcete zakoupit tyto židle, najdete je na stránce www.esrom.cz.

Zahradní sklápěcí židle v provedení kov, textil

Židle Ambia Garden jsou vyrobeny z kovu a mají textilní sedák a opěrku. Tyto židle jsou skvělou volbou, pokud hledáte zahradní židle, které jsou na pohled atraktivní a navíc pohodlné. S kovovou konstrukci jsou dobrým řešením pro všechny, kteří chtějí zabezpečit trvanlivost a pevnost.

Typ:BNS-100131,ALU STŘÍBRNÁ – polohovatelné opěradlo – čalouněné textilie Pepper šedá

Tyto zahradní židle jsou speciálně navrženy tak, aby byly co nejpohodlnější pro uživatele. Polohovatelné opěradlo lze snadno nastavit na přesně požadované úrovni, aby bylo maximálně pohodlné a relaxační. Čalounění ze šedé textilie Pepper zajišťuje pohodlné a měkké sedění. Každá podrobnost byla důkladně promyšlena tak, aby vaše zážitky z relaxace na zahradě byly co nejpříjemnější.

Zahradní sklápěcí židle Ambia Garden

Sklápěcí konstrukce pro snadné přenášení a uložení

Sklápěcí konstrukce činí tyto zahradní židle skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí užít komfortní odpočinek venku na zahradě, ale nemají příliš místa k uložení nábytku. Tyto židle lze snadno skládat a uložit, když je nevyužíváte, což z nich dělá skvělé řešení pro terasy nebo balkony.

Sklápěcí zahradní židle Ambia Garden

Jednoduchá údržba a čištění

Židle Ambia Garden jsou velmi snadné na údržbu a čištění. Stačí je jednoduše utřít hadrem s vodou a mýdlem a jsou okamžitě připraveny k použití. Tyto zahradní židle jsou vysoce kvalitní a odolné vůči povětrnostním vlivům, takže se nemusíte obávat poškození. Navíc jsou také skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí ušetřit čas a energii při údržbě zahradního nábytku.

Závěr

Zahradní sklápěcí židle Ambia Garden jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají pohodlné a trvanlivé zahradní židle, které jsou zároveň pohodlné k použití. Tyto židle jsou vysoce kvalitní a odolné vůči povětrnostním vlivům, takže si můžete být jisti, že vydrží mnoho sezón. Pokud chcete tyto zahradní židle zakoupit, navštivte prosím stránku www.esrom.cz.