Závěsná vitrína KEAGEN 180 cm s plnými černými lesklými dvířky


Jedním ze základních prvků, které dávají vašemu domovu nezaměnitelný charakter, jsou nábytek a dekorace. Každý kousek interiéru má své místo a účel. Pokud máte rádi moderní a minimalistický styl, závěsná vitrína KEAGEN 180 cm s plnými černými lesklými dvířky je pro vás tou správnou volbou.

KEAGEN 180 cm závěsná vitrína

Vlastnosti závěsné vitríny KEAGEN 180 cm

Závěsná vitrína KEAGEN 180 cm vám nabízí nejen stylové a moderní řešení, ale také optimální využití prostoru. Vitrína se snadno instaluje a upevní na zeď. Je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje pevnost a stabilní konstrukci.

Barva

Barvou korpusu i dvířek je černá a lesklý povrch dvířek dodává vitríně elegantní vzhled.

Rozměry

Vitrína má rozměry (v x š x h) 180 cm x 40 cm x 30 cm, což zajišťuje dostatek místa pro uskladnění vašich věcí či exponování dekorací. Vnitřní prostor je rozdělen na čtyři police, které poskytují dostatek místa pro uspořádání vašich věcí.

Systém otevírání

Dvířka vitríny se otevírají pomocí systému „PUSH-CLICK“, což zajistí snadné otevírání vitríny, ale i pevné držení uzavřených dveří.

Materiál

Korpus je vyroben z LTD a dvířka z MDF, což zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost vitríny.

Dodávka

Vitrína se dodává v demontovaném stavu, ale její sestavení je snadné a rychlé.

Záruka

K vitríně je připojena záruka na 24 měsíců, takže můžete být jisti, že zvolíte kvalitní výrobek, na který se můžete spolehnout.

Pokud hledáte moderní, elegantní a kvalitní závěsnou vitrínu, doporučujeme KEAGEN 180 cm s plnými černými lesklými dvířky. Tento kousek nábytku dodá vašemu interiéru osobitý charakter a bude praktickým řešením pro uložení vašich věcí.

Nečekejte a využijte nabídku Crosta.cz na pořízení této moderní a kvalitní vitríny za skvělou cenu!

Pořiďte si závěsnou vitrínu KEAGEN 180 cm s plnými černými lesklými dvířky ještě dnes!